Cerwoodesign

PRECIZNOST, ORIGINALITA A KRÁSA DŘEVA

Za značkou CERWOODESIGN, která vyrábí originální stoly na míru z exotických dřevin, stojí Petr Červenka. Prací se dřevem si plní svůj sen. Lásku ke dřevu objevil v roce 2015 náhodou, když při rekonstrukci domu po babičce našel na půdě staré trámy. Z těch vyrobil svůj první stůl, který v něm zapálil oheň tvořivosti.

Dnes má Petr za sebou zkušenosti z výroby desítek stolů a jeho láska ke dřevu s každým výrobkem roste. Objevuje krásu nejlepších materiálů z místních i exotických dřevin. Je perfekcionista a nedělá kompromisy. Každý jeho výtvor musí být dokonalý, ať už je to český jasan, 500 let starý olivovník ze Španělska, nebo dub, který byl více než 8000 let konzervován v rašeliništi na Ukrajině. Za touto značkou stojí poctivá a profesionální práce vytvářená s láskou a úctou k řemeslu i materiálům z celého světa.

Kdo jsme

Jsme milovníci dřeva a výzev. S těmi rosteme i my, protože s každou novou zakázkou hledáme, jak se posunout ve využívání tak úžasného materiálu, jakým je dřevo. Při jeho pohlazení a přičichnutí se nelze nezamilovat. Rádi se také pouštíme do společných projektů s jinými designéry a umělci, se kterými společně vytváříme sběratelské kousky.

Co děláme

Plníme sny našich zákazníků o jedinečném dřevěném nábytku a doplňcích do interiéru. Pracujeme s místními i exotickými dřevinami, výjimkou nejsou ani bahenní duby. Máme mnoho zkušeností s pryskyřicemi a epoxidy, které dle přání můžeme zapracovat do designu. Spřátelená kovodílna nám dělá podnože, takže celý stůl může být podle vašich přání. Úzce spolupracujeme také s firmou Rubio, která nám dodává své oleje. Ty využíváme pro vlastní finiš nebo pro dodání našim zákazníkům, protože přírodní materiál si zaslouží přírodní ochranu.

Proč to děláme

Pro touhu po kráse a energii přírody. Jsme vděční, že můžeme dělat naši práci snů a ještě tím dodávat jiným lidem radost. Také se doslova vyžíváme ve výzvách a hledání nových řešení. Nakonec, kdo by doma nechtěl pořádný stůl?

Přehled prací

Produkty na prodej

8 položek celkem
Svícen "Dubové dřevo" tři svíčky
890 Kč

Ručně vyrobený svícen ze dřeva na tři svíčky Materiál: Masivní...

DZ308CW/BEZ
Prkénko "Dubové dřevo" přírodní
1 100 Kč

Ručně vyrobené prkénko ze dřeva Materiál: Masivní dubové dřevo,...

DZ304CW
Hodiny "Suarové dřevo" rustikální
4 100 Kč

Ručně vyrobené hodiny ze dřeva Materiál: Masivní suarové dřevo,...

DZ307CW
Konferenční stolek " Suarové dřevo" koláč
29 900 Kč

Konferenční stolek kulatý koláč Materiál: Masivní suarové dřevo...

NB002CW2
Konferenční stolek "Suarové dřevo" koláč s epoxidem
29 900 Kč

Konferenční stolek kulatý koláč Materiál: Masivní suarové dřevo...

NB002CW3
Konferenční stolek "Ořechové dřevo" plyskyřice
31 900 Kč

Konferenční stolek s policí Materiál: Masivní ořechové dřevo ošetřené...

NB005CW
TV stolek "Suarové dřevo"
40 900 Kč

Tv stolek ze suarového dřeva s policí Materiál: Masivní dřevo Suar...

NB003CW
Jídelní stůl "Suarové dřevo" rustikální
42 500 Kč

Jídelní stůl  Materiál: Masivní suarové dřevo ošetřené olejem,...

NB001CW

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení