Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

XTAL Studio

Cokoliv z kovu v té nejvyšší kvalitě

Stoly, nábytek a interiér tvořený na míru je vždy skvělý nápad. Nemusíte se spokojit se standardní nabídkou tovární unifikované výroby. V závislosti na vybraných prvcích a materiálech si můžete nechat navrhnout odvážné kombinace. Ne pro nás není odpověď na žádnou poptávku. Díky vlastní výrobě a spolupráci s designéry jsme pro vás schopni navrhnout a vyrobit i nestandardní řešení, která splní všechna vaše přání. Pro výrobu dle individuálních požadavků každé zakázky (ocel / hliník / nerez) používáme materiál nejvyšší kvality. Díky spolupráci s lakovnou a umělci zabývajícími se designem povrchů dokážeme nabídnout jakoukoliv barevnost a výslednou úpravu. Kovové prvky nábytku se skvěle hodí k oblíbenému industriálnímu stylu, ale dokážeme vytvořit i velmi elegantní kovové modely, které dají vyniknout kráse dalších použitých materiálů - exotických dřevin, betonu nebo onyxových a mramorových desek.

Kdo jsme

Naše studio v Jablunkově se zabývá designovou kovovýrobou již od roku 2016. Jsme parta nadšenců, které baví individuální přístup a péče o každou zakázku, spíše než sériová výroba standardních prvků. Specializujeme se na design a výrobu kovových součástí designového nábytku a interiérů na míru dle poptávky zákazníka, ale vyrábíme také vlastní série vysoce kvalitních a originálních produktů. Od speciálních typů podnoží pod stoly, přes nábytkové konstrukce, stojany, konzole, rámy, svítidla, lampy, stínidla a další kovové výrobky, které se stávají základem unikátního designu interiérů.

Co děláme

Vyrábíme z kovu. Dodáme cokoliv v té nejvyšší kvalitě za přijatelné náklady a ve vámi poptávaném čase. Flexibilitu naší práce nám umožňuje špičková výrobní dílna a velká škála nástrojů - CNC stroje, soustruhy, úhlové brusky, vrtačky, strojní pily, svařování elektřinou, elektrodami a Co2. Disponujeme také technologií TIG pro nerez a ohýbačkami - prostě vším, co nám umožňuje splnit individuální poptávku i menší sériové zakázky pro zámečnickou a strojní výrobu. Díky spolupráci s dalšími designéry a dodavateli nabízíme širokou škálu originálních produktů pod jednou střechou.

Proč to děláme

Chceme se odlišit od standardní továrenské výroby a sériové, ekonomicky optimalizované produkce, kterou je nyní zaplaven trh - stále věříme v tradiční hodnoty, mezi které patří individuální přístup a originální “ruční” výroba odpovídající i těm nejnáročnějším přáním klientů. Baví nás navrhovat a vyrábět neotřelé kvalitní produkty a čelit novým výzvám. Ať už potřebujete řešit interiér komplexně, nebo máte v hlavě nápad na originální řešení kusu nábytku, my se budeme těšit na spolupráci s vámi.

Přehled prací

Produkty na prodej

9 položek celkem
1 (16 of 25)
7 139 Kč

Podnož "Malé X" ze surového železa

PN005XT
1 (8 of 25)
8 942 Kč

Podnož "Stolní C5" ze surového železa

PN006XT
1 (20 of 25)
9 668 Kč

Podnož "Stolní VCV" ze surového železa

PN007XT
1 (7 of 25)
10 152 Kč

Podnož "Stolní W" ze surového železa

PN008XT
1 (21 of 25)
11 979 Kč

Podnož "Ježek 160" ze surového železa

PN002XT
Podnož "Ježek 180" kovová
12 209 Kč

Podnož "Ježek 180" ze surového železa

PN010XT
1 (24 of 25)
12 572 Kč

Podnož "Stolní Y" ze surového železa 4ks

PN009XT
1 (25 of 25)
13 056 Kč

Podnož "Krychle" ze surového železa

PN004XT
1 (13 of 25)
18 501 Kč

Podnož "Kalich" ze surového železa

PN003XT

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení