Služby

Arteffact je centrum designu, umění a řemesel. Když se dnes řekne “výrobek na míru”, každý si představí většinou jen to, že zadá rozměry a vybere si materiál nebo barvu. My tuto službu posunujeme daleko za hranice standardu a představ. Proto spolupracujeme s vysoce specializovanými řemeslníky a umělci, kteří své práci, materiálům, technikám a designu rozumí a mají mnoho let zkušeností. Stačí říct nebo ukázat co potřebujete a my vám pomůžeme najít řešení. Ale abyste měli aspoň trochu představu, nabízíme:

- Konzultace, návrhy a realizace rezidenčních i komerčních interiérů nebo jejich elementů
- Investiční umění včetně NFT - programy pro diverzifikaci portfolia.
Homestaging - pro architekty, designery, developery a realitní makléře, kteří hledají přidanou hodnotu.
- Umělecké a řemeslné kurzy a workshopy, tvůrčí eventy a festivaly, prodejní trhy, v budoucnu i architektonické a designové expo a výstavy.
- Zakázkovou výrobu se specializací na mramor, onyx, beton, kov, sklo, dřevo a pryskyřici (rádi také kombinujeme a inovujeme).
- Spolupráci s naší komunitou designérů, řemeslníků a umělců - nové designové série, inovativní technologie, tisky a reprodukce na textil i rolety, speciální stěrky, povrchy, tropický design atd.

Zakázková výroba

Mít svůj prostor doma nebo v práci přesně podle svých představ je sen nás všech. Prostor, který vyjadřuje naši osobnost. Dílny a výtvarníci, které Arteffact zastřešuje, jsou schopné ve spolupráci vytvořit prakticky cokoliv vás napadne. Pracujeme s jakýmikoli materiály, ať už je to beton, dřevo, kov, sklo, bambus, onyx, epoxidy, speciální povrchy, malba, tisk…Ukažte nám fotku nebo náčrt, sdělte nám svou představu, vyberte si materiál nebo jejich kombinaci a my se postaráme o zbytek. Navrhneme, zrealizujeme, dopravíme a nainstalujeme.

Design interiérů, nábytku a doplňků

Jsme schopni vám pro interiér navrhnout prakticky cokoliv. Ať už je to celek, podlaha, stěny, strop, doplňky, nábytek, osvětlení, umělecké předměty a všelijaké další vychytávky. Máme navázanou spolupráci s několika designéry na straně jedné, ale také se spousta řemeslnými výrobci a umělci na straně druhé - a to včetně výroby či dovozu unikátních materiálů, jakým je např. 8 000 let starý bahenní dub, mramorové a onyxové desky a výrobky z Mexika, nebo speciálně vyráběný tenkostěnný beton vhodný pro desky a obklady. Domluvte si schůzku v našem showroomu.

Investiční umění

Většina lidí se v umění nevyzná, a proto nad ním ani neuvažuje jako nad možnou investicí. Je pravda, že člověk musí vědět, jak trh s uměním funguje, aby mohl minimalizovat rizika. Při dnešní inflaci a dalších nejistotách je však investování do umění včetně nových možností, které nabízí NFT, velmi zajímavou příležitostí. Také proto spolupracujeme s profesionálními umělci. Zajímá vás jak by to pro vás mohlo fungovat? Rádi vysvětlíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení