Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

DIVANAS - design & architecture

BcA. Divana Kall

Jsem multipotenciál, vizionář a dobrodruh, který nesnese stereotyp a nudu, takže vždy vyhledávám příležitosti, jak se jim vyhnout. Odvaha, odhodlání, ani optimismus mi nechybí. Můj záběr je široký, takže jsem už stihla dělat asistenci režii v ČT, produkci a dramaturgii hudebních klubů, backstage managera velkých festivalů. Mimo to jsem navrhovala (designově i architektonicky) několik desítek interiérů a obchodů, a také jsem řídila stavbu celého hotelového resortu v džungli na Srí Lance, kde jsem 8 let žila a vlastnila i malou galerii. Po návratu do ČR jsem se stala spolumajitelkou a provozní restaurace s veganskou a raw stravou.

V tuto chvíli věnuji svou energii především dvěma projektům. Tím je budování nového komunitního resortu na pobřeží Tichého oceánu v Mexiku a multidesignová umělecká a výrobní platforma Arteffact. Baví mě vymýšlet a prozkoumávat nové možnosti propojení umění s designu a architekturou.

Kdo jsem

Jsem kreativní bytost srdcem i duší s tisícem nápadů v hlavě, které postupně třídím, zkouším, testuji, přetvářím. Jsem otevřená všem novým výzvám a možnostem, které mi do života (ať už v realitě či ve snech) připlouvají. Přestože většina mé práce se nyní stále odehrává v hlavě a za počítačem, nejvíce spokojená jsem když mohu fyzicky tvořit - míchat barvy, nořit ruce v cementu a hlíně, barvit, brousit, zkoušet nové metody. Baví mě také všeobecně design interiérů, specializuji se především na tropický design a nové designové možnosti tradičních a přírodních materiálů.

Co dělám

Kromě zásadního počinu pro celou platformu Arteffact, což je namyšlení celého konceptu a značky se věnuji návrhům nových sérií designového nábytku a doplňků, které budeme vyrábět. Snažím se tak propojovat řemeslné a výtvarné umění a know how lidí, kteří se na nás napojují, aby mohly vznikat úplně nové, vysoce originální produkty a jejich série, které obohatí interiér i život každého našeho klienta.

Proč to dělám

Věřím, že umění a design předmětů i interiérů má velký dopad na naši fyzickou i psychickou pohodu, včetně usměrňování našeho toku energie, emocí a myšlenek. Mám za sebou studium Feng Shui a I-ťing, a díky tomu, že jsem lidem několik let pomáhala s komplexní péčí o jejich zdraví vím, jaký dopad na nás mají barvy, vyzařování okolí, struktura a chemické složení materiálů, i způsob, jakým jsou produkty vyráběny. Dává mi velký smysl pomáhat dostávat umění, design, přírodní materiály a řemeslnou šetrnou výrobu zpět do našich životů. Myslím, že to má potenciál zlepšit životy mnoha lidem.

Přehled prací

Produkty na prodej

Žádné produkty značky DIVANAS - design & architecture nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení