Nemůžete najít produkt, který hledáte? Uděláme všechno proto, abychom vám ho sehnali nebo vyrobili. Pošlete nám poptávku nebo obrázek na info@arteffact.eu :)

Arteffact & Colours of Ostrava 2022

Colours

Přijďte nasát skvělou atmosféru festivalu Colours of Ostrava i k nám do Arteffactu, který jako hrdý partner Colours Plus programu nejen nabízí všem účastníkům COO v době trvání festivalu 10% slevu na veškerý sortiment, ale také nás najdete v Design zóně přímo v areálu festivalu!!!
 
Kromě toho budeme u nás na Těšínské 128, kousíček od Slezskoostravského hradu zajišťovat i občerstvení po celý průběh akce včetně snídaní - skvělou kávu, nealko drinky, čepované pivo, čerstvé domácí plněné bagety a pochutiny - jak pro "naše" ubytované, tak pro všechny ostatní zájemce - i ty ze stanového městečka:)
 
V našem areálu můžete v galerii shlédnout výstavu malíře Joe Muczka Jr., podívat se na katalogy a vzorky designových a uměleckých stěrek na stěny i podlahy (ateliér SMEK Jiřího Procházky), obdivovat jedinečné stoly z exotických dřevin (studio CERWOODESIGN Petra Červenky), stejně jako se seznámit s tenkostěnnými betonovými umyvadly a dalšími produkty tvorby TONEBdesign. Nebo prostě jen přijít na kávu a posedět v našem showroomu, plném handmade produktů a uměleckých děl včetně našeho nejznámějšího pop-artisty Josefa Rataje. 

Po celou dobu festivalu nabízíme také ubytování a možnost pro parkování ve velké zastřešené industriální hale cca 500 m od stanového městečka na hradě v areálu naší umělecké a kreativní platformy Arteffact.
Skvělé pro ty, kterým se nechce tahat stan, kteří nechtějí moknout a kteří ocení komunitní a velmi přátelské tvůrčí prostředí. Spacáky a karimatky s sebou:)
 
Cena za nocleh 900 CZK/4 noci nebo 300 CZK/noc.
Cena parkovného 1000 CZK/4 dny nebo 400 CZK/den.
 
Hala má kapacitu cca 80 osob, parking pro cca 50 aut. Rezervace nutné předem do SZ na messenger nebo Whatsapp.
Těšíme se s Vámi na skvělou akci, festivalu a umění zdar ????????????

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení